Arhiv

 
     
 
Draga Potočnjak

Srce na dlani

Zasnova in režija: Mare Bulc
 
   
     
     
 
Andrej E. Skubic
Hura, Nosferatu!


Režija: Simona Semenič
 
   
     
   
 

Morje
po zamisli Olge Kacjan

Režija: Natalija Manojlović
 
   
     
 
Jean Genet

Balkon

Režija: Diego de Brea
 
   
     
 
     
 
Fašenk!
Zamisel in izvedba: Barbara Kukovec
Koprodukcija: Zavod Projekt Atol, MgP in SMG
 
   
     
     
 
Neda R. Bric
Nora Gregor – skriti kontinent spomina
Režija: Neda R. Bric
 
   
     
     
 

Pekel je prazen


Režija: Marko Mlačnik
 
   
     
 
     
 

Veter norosti


Zasnova in režija: Mark Tompkins
 
   
     
     
 
Dario Varga
Zakulisje prvakov
Gledališki avtoportret

Režija: Natalija Manojlović
 
   
     
     
 
Sokrat, Slavoj in sofisti

Koncept in režija: Jure Novak
 
   
     
     
 

Osvajanje sreče


Režija: Haris Pašović
 
   
     
 
     
 
Jean Genet
Služkinji

Režija: Vinko Möderndorfer
 
   
     
     
 
Guillaume Apollinaire
Enajst tisoč batin

Režija: Ivan Peternelj
 
   
     
     
 
Ljubezen v pismih
(Gledališki triptih)
Pisma Joži, Pisma Nori, Pisma Théu
 
   
     
     
 

Tri prste pod popkom

Režija: Maruša Oblak
 
   
     
 
     
 
Ljubezen
(Nedolžnost v sedemdesetih minutah)

Režija: András Urbán
 
   
     
     
 

Portreti

Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
L. Visconti, S. Cecchi D'Amico, E. Medioli, G. D'Annunzio
Nedolžni (L'innocente)
Režija: Diego de Brea
 
   
     
     
 
Georges Feydeau

Klistirajmo Srčka!

Režija: Oliver Frljić
 
   
     
 
     
 
Charles Bukowski

Smrt kadi moje cigare

Režija: Ivana Djilas
 
   
     
     
 

"Svoboda je vedno svoboda drugače mislečih."


Režija: Neda R. Bric
 
   
     
     
 
Ko slišim besedo igralec, se primem za denarnico

Režija: Marko Bulc
 
   
     
     
 

Ministrica

Režija: Jure Novak
 
   
     
 
     
 
Georg Büchner
Dantonova smrt

Režija: Jernej Lorenci
 
   
     
     
 
Heinrich Böll – Blažka Müller Pograjc: Izgubljena čast Katharine Blum
Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Razredni sovražnik
Re-/de-/konstrukcija

Režija: Borut Šeparović
 
   
     
     
 
Bernard-Marie Koltes
Nickel Stuff

Režija: Ivica Buljan
 
   
     
 
     
 
Ivo Svetina
Stolp

Režija: Silvan Omerzu
 
   
     
     
 
Oscar Wilde
Ribič in njegova duša

Režija: Ivan Peternelj
 
   
     
     
 
Klaus Mann – Žanina Mirčevska
Mefisto
Režija: Eduard Miler
 
   
     
     
 

Diva svetnica mati prasica

Avtorski projekt Maruše Geymayer-Oblak

 
   
     
 
     
 
Ivan Cankar
Pohujšanje v dolini šentflorjanski
Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Charles Dickens – Blažka Müller Pograjc
Oliver Twist
Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Norman Allen
Zadnji ples Nižinskega

Režija: Marko Mlačnik
 
   
     
     
 
William Shakespeare
Kralj Lear

Režija: Matjaž Berger
 
   
     
 
     
 
Vampir
(po pesnitvi Mladenič Marine Cvetajeve)
Režija: Ivica Buljan
 
   
     
     
 
Peter Božič
Šumi

Režija: Vinko Möderndorfer
 
   
     
     
 
Anthony Burgess
Peklenska pomaranča

Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Pier Paolo Pasolini
Amado mio

Režija: Ivan Peternelj
 
   
     
 
     
 
Sarah Kane
Sla (Crave)

Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Nebojša Pop-Tasić
Nižina neba

Režija: Jernej Lorenci
 
   
     
     
 
Svetlana Makarovič
Krizantema na klavirju
Glasbeno-gledališki projekt Janje Majzelj
 
   
     
     
 
Neda Rusjan Bric
Eda – zgodba bratov Rusjan
Režija: Neda R. Bric
 
   
     
 
     
 
Iztok Lovrić
Za prgišče Šekspirja

Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Damjan Kozole
Noč ali Klic v stiski

Režija: Damjan Kozole
 
   
     
     
 
William Shakespeare
Vihar

Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Sarah Kane
Razdejani

Režija: Vinko Möderndorfer
 
   
     
 
     
 
Jacques Brel - Branko Završan
Senca tvojga psa
Režija: Branko Završan
 
   
     
     
 
Simona Semenič, Ivan Talijančić
Malfi
Režija: Ivan Talijančić
 
   
     
     
 
I. Cankar - S. Omerzu
Hiša Marije Pomočnice
Režija in likovna zasnova: Silvan Omerzu
 
   
     
     
 
Dance or Die


Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
 
     
 
Hervé Guibert
Mlado meso

Režija: Ivica Buljan
 
   
     
     
 
Po Hervéju Guibertu
Nor na Vincenta / Fou de Vincent
Režija: Philippe Calvario
 
   
     
     
 
Don Juan. Kdo?/Don Juan. Who?

Režija: Anna Furse
 
   
     
     
 
Mark Ravenhill
Kok ti men zdej dol visiš

Režija: Vito Taufer
 
   
     
 
     
 
Jan Fabre
Rekviem za metamorfozo

Režija: Jan Fabre
 
   
     
     
 
Svetlana Makarovič
Pekarna Mišmaš

Režija: Robert Waltl
 
   
     
     
 
Ljubezen na smrt
(Koncert za kuharja, šest vajencev in tri pomivalce)
Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Visoka pesem


Režija: Jan Decorte
 
   
     
 
     
 
Heinrich von Kleist
Kleist

Režija: Silvan Omerzu
 
   
     
     
 
Harold Pinter
Jašek

Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Nicola Badalucco, Enrico Medioli, Luchino Visconti
Somrak bogov
Režija: Diego de Brea
 
   
     
     
 
Fabio Rubiano O.
Kitov trebuh

Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
 
     
 
Botho Strauß
Ena in druga

Režija: Ivica Buljan
 
   
     
     
 
Tena Štivičić
Fragile!

Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Nebojša Pop Tasić
Ep o Gilgamešu

Režija: Jernej Lorenci
 
   
     
     
 
Dragica Potočnjak, Tomaž Štrucl
Che Guevara
Režija: Tomaž Štrucl
 
   
     
 
     
 
rokgre
Othella

Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Alexandre Dumas - Srečko Fišer
Kraljica Margot
Režija: Diego de Brea
 
   
     
     
 
Daša Doberšek, Branko Jordan in Nataša Matjašec
Lulubaj
Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Peter Handke
Kaspar

Režija: Jaka Ivanc
 
   
     
 
     
 
Witold Gombrowicz
Poroka

Režija: Jernej Lorenci
 
   
     
     
 
Eugene Ionesco
Učna ura

Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Friedrich Dürrenmatt
Fiziki

Režija: Matjaž Berger
 
   
     
     
 
»Nič igranja, prosim!« (»No acting please!«)

Režija: Tomi Janežič
 
   
     
 
     
 
Prospero
Obličja iz peska
Avtorski projekt: Ivan Peternelj
 
   
     
     
 
Albert Camus: Kaligula, prevod: Jaroslav Skrušný
Play It Again, Caligula
Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Multimedijski dogodek
No. 203 - Duh resnice

Režija: Robert Prebil
 
   
     
     
 
Jacob in Wilhelm Grimm
Sneguljčica in sedem palčkov
Režija: Vito Taufer
 
   
     
 
     
 
Olga Kacjan
Zrno soli

Režija: Varja Močnik
 
   
     
     
 
Supremat


Režija: Dragan Živadinov
 
   
     
     
 
Peter Weiss
Preganjanje in umor Jean-Paula Marata
Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Umberto Eco
Ime rože

Režija: Matjaž Berger
 
   
     
 
     
 
Motivirani z delom Harolda Pinterja
Soba srečanj
Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Alfred Jarry
Ubu

Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Sarah Kane
Fedrina ljubezen, 4.48 psihoza
Režija: Eduard Miler
 
   
     
     
 
Anton Pavlovič Čehov
Tri sestre

Režija: Tomi Janežič
 
   
     
 
     
 
J. M. Barrie - M. Pograjc
Peter Pan ali deček, ki ni hotel odrasti
Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
William Shakespeare - Andrej Rozman Roza
Hamlet
Režija: Dario Varga
 
   
     
     
 
P. Lyndon Travers - M. Geymayer-Oblak
Mary Poppins
Režija: M. Geymayer-Oblak
 
   
     
     
 
Drrream


Režija: Vito Taufer
 
   
     
 
     
 
Sigmund Freud
Die Traumdeutung

Režija: Matjaž Berger
 
   
     
     
 
Matjaž Pograjc
Hiša Bernarde Alba

Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Markiz de Sade
Juliette Justine

Režija: Sebastijan Horvat
 
   
     
     
 
Ernst Toller
Hinkemann

Režija: Eduard Miler
 
   
     
 
     
 
Anton Pavlovič Čehov
Utva

Režija: Tomi Janežič
 
   
     
     
 
William Shakespeare - Andrej Rozman Roza
Sen kresne noči
Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Vlado G. Repnik
I tempi passati

Režija: Vlado G. Repnik
 
   
     
     
 
William Shakespeare
Glas (Rihard II., Henrik V., Rihard III.)
Režija: Matjaž Berger
 
   
     
 
     
 
Andrej Jaklič
Svinčnik piše s srcem

Režija: Tijana Zinajić
 
   
     
     
 
Kdo se boji Tennesseeja Williamsa?

Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Bernard-Marie Koltes
V samoti bombažnih polj

Režija: Nick Upper
 
   
     
     
 
Heiner Müller
Naloga

Režija: Eduard Miler
 
   
     
 
     
 
Barbara Novakovič Kolenc
Deklica in kontrabas
Režija: Barbara Novakovič Kolenc
 
   
     
     
 
Astrid Lindgren – Andrej Rozman Doukštumf
Pika
Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Sofokles
Kralj Ojdipus

Režija: Tomi Janežič
 
   
     
     
 
Ivan Peternelj
Zvonar

Režija: Ivan Peternelj
 
   
     
 
     
 
Damir Zlatar Frey
Tirza
Režija in komentarji: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Nikoli me ne vidiš tam, kjer te jaz vidim

Režija: Matjaž Berger
 
   
     
     
 
Andrej Rozman Roza
Walter Parsifal

Režija: Dario Varga
 
   
     
     
 
Emil Hrvatin
Moške fantazije

Režija: Emil Hrvatin
 
   
     
 
     
 
Bertolt Brecht
Galileo Galilei

Režija: Matjaž Berger
 
   
     
     
 
Emil Filipčič
Veselja dom

Režija: Nick Upper
 
   
     
     
 
Mesto, kjer nisem bil


Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Draga Potočnjak
Slepe miši

Režija: Jan Zakonjšek
 
   
     
 
     
 
Silence Silence Silence

Zamisel in izpeljava: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Olga Kacjan
Intervju s paradoksom
Režija: Franci Cegnar, Nataša Krhen, Ivan Konda
 
   
     
     
 
Georg Büchner
Leonce in Lena

Režija: Eduard Miler
 
   
     
     
 
Emil Hrvatin
Celica

Režija: Emil Hrvatin
 
   
     
 
     
 
Butterendfly


Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
Karl-Friedrich Waechter - Milan Dekleva
Klovni
Režija: Eduard Miler
 
   
     
     
 
Damir Zlatar Frey
Lepa Vida

Režija: Damir Zlatar Frey
 
   
     
     
 
1 : 10.000.000


Režija: Dragan Živadinov
 
   
     
 
     
 
Katerina Marčelja
Arterija

Režija: Katerina Marčelja
 
   
     
     
 
Henrik Ibsen
Družinski album

Režija: Meta Hočevar
 
   
     
     
 
Bernard-Marie Koltes
Roberto Zucco

Režija: Matjaž Pograjc
 
   
     
     
 
August Strindberg
Gospodična Julija

Režija: Eduard Miler
 
   
     
 
     
 
Emil Filipčič
Psiha

Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Kaća Čelan
Živalski kabaret

Režija: Kaća Čelan
 
   
     
     
 
Andrej Anabaptist Rozman
Tartif

Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Herbert Achternbusch
Susn

Režija: Eduard Miler
 
   
     
 
     
 
Eugene Ionesco - Damir Zlatar Frey
Prihajajo
Režija: Damir Zlatar Frey
 
   
     
     
 
Anton Pavlovič Čehov
Tri sestre

Režija: Branko Brezovec
 
   
     
     
 
Peter Weiss
Noč gostov

Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Pohujšanje po Cankarju


Režija: Martin Kušej
 
   
     
 
     
 
Matjaž Farič
Veter, pesek, zvezde

Režija: Matjaž Farič
 
   
     
     
 
Edgar Allan Poe - Janez Pipan
Krokar
Režija: Janez Pipan
 
   
     
     
 
Fran Milčinski - Ivo Svetina
Butalci

Režija: Zdravko Zupančič
 
   
     
     
 
Niko Grafenauer
Skrivnosti

Režija: Janez Pipan
 
   
     
 
     
 
Veno Taufer
Odisej in sin ali Svet in dom
Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Evripides
Bakhantke

Režija: Rahim Burhan
 
   
     
     
 
Ivo Svetina
Šeherezada

Režija: Tomaž Pandur
 
   
     
     
 
Dramski observatorij Zenit


Režija: Rdeči pilot
 
   
     
 
     
 
Emil Filipčič
Atlantida

Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Jean Genet
Balkon

Režija: Janez Pipan
 
   
     
     
 
Alan Alexander Milne - Ivo Svetina
Medved Pu
Režija: Janez Pipan
 
   
     
     
 
Rudi Šeligo
Slovenska savna

Režija: Dušan Jovanović
 
   
     
 
     
 
Ugo Betti
Zločin na Kozjem otoku

Režija: Paolo Magelli
 
   
     
     
 
Lewis Caroll - Vito Taufer
Alica v čudežni deželi

Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
F. M. Dostojevski - Dušan Jovanović
Blodnje
Režija: Dušan Jovanović
 
   
     
     
 
F. M. Dostojevski - Dušan Jovanović
Besi
Režija: Janez Pipan
 
   
     
 
     
 
Carlo Collodi - Ivo Svetina
Ostržek

Režija: Janez Pipan
 
   
     
     
 
Lojze Kovačič - Ljubiša Ristić
Resničnost
Režija: Ljubiša Ristić
 
   
     
     
 
V. Zupan - N. Kokotović in L. Ristić: Levitan
Režija: N. Kokotović, L. Ristić
 
   
     
     
 
Ivo Svetina
Lepotica in zver

Režija: Dušan Jovanović
 
   
     
 
     
 
Emil Filipčič
Bolna nevesta

Režija: Janez Pipan
 
   
     
     
 
Rudi Šeligo
Ana

Režija: Dušan Jovanović
 
   
     
     
 
Edvard Kocbek - Janez Pipan
Strah in pogum
Režija: Janez Pipan
 
   
     
     
 
Ne bojte se pesmi
 
 
 
 
   
     
 
     
 
Vito Taufer - Dušan Jovanović
Jaz nisem jaz II
Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Denis Poniž
Nočni čuvaj v živalskem vrtu

Režija: Ksenija Murari
 
   
     
     
 
Vito Taufer
Jaz nisem jaz I

Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
William Shakespeare
Romeo in Julija - Komentarji
Režija: Ljubiša Ristić
 
   
     
 
     
 
Nigel Williams
Razredni sovražnik

Režija: Vito Taufer
 
   
     
     
 
Dušan Jovanović
Hladna vojna babice Mraz

Režija: Vinko Möderndorfer
 
   
     
     
 
Emil Filipčič
Ujetniki svobode

Režija: Janez Pipan
 
   
     
     
 
Horst Hawemann in Joaquín Gutiérrez
Kokori
Režija: Vinko Möderndorfer
 
   
     
 
     
 
Svetlana Makarovič in Davor Rocco
Smrad opera
Režija: Dušan Jovanović
 
   
     
     
 
Per Lysander in Suzanne Osten
Medejina otroka
Režija: Mira Erceg
 
   
     
     
 
Friedrich Karl Waechter
Šola za klovne

Režija: Vuk Babić
 
   
     
     
 
Adrian Mitchell
Robinzon in človek Petek

Režija: Janez Pipan
 
   
     
 
     
 
Danilo Kiš - Ljubiša Ristić
Missa in a minor

Režija: Ljubiša Ristić
 
   
     
     
 
Ajshil
Peržani

Režija: Ljubiša Ristić
 
   
     
     
 
Ursula Birnbaum in Peter Hacks
Šuhu in leteča princesa
Režija: Mira Erceg
 
   
     
     
 
Niko Grafenauer
Nebotičniki, sedite!

Režija: Janez Pipan
 
   
     
 
     
 
Kajetan Kovič
Zlata ladja

Režija: Igor Likar
 
   
     
     
 
Tone Pavček
Čenčarija

Režija: Sergej Verč
 
   
     
     
 
Fran Levstik
Martin Krpan

Režija: Dušan Jovanović
 
   
     
     
 
Jonathan Swift - Milan Jesih
Guliver, velik in majhen
Režija: Slobodanka Aleksić
 
   
     
 
     
 
Raymond Queneau - Aleksander Zorn
Cica v metroju
Režija: Jurij Souček
 
   
     
     
 
Svetlana Makarovič
Sen zelenjavne noči

Režija: Dušan Jovanović
 
   
     
     
 
Oton Župančič
Lahkih nog naokrog

Režija: Matija Logar
 
   
     
     
 
France Bevk
Pastirci pri kresu in plesu

Režija: Božo Šprajc
 
   
     
 
     
 
Fran Levstik
Najdihojca

Režija: Gregor Tozon
 
   
     
     
 
Dane Zajc
Abecedarija

Režija: Helena Zajc
 
   
     
     
 
Žarko Petan
Obtoženi volk

Režija: Žarko Petan
 
   
     
     
 
Hans Baumann
Župan Kozelj in njegovi

Režija: France Jamnik
 
   
     
 
     
 
Jan Truss
Tika taka srabaraka

Režija: Boštjan Vrhovec
 
   
     
     
 
Aurand Harris
Pavliha in Mica

Režija: Zvone Šedlbauer
 
   
     
     
 
Jevgenij Švarc
Zmaj

Režija: Mile Korun
 
   
     
     
 
Dušan Jovanović
Žrtve mode bum-bum

Režija: Dušan Jovanović
 
   
     
 
     
 
Fran Milčinski - Primož Kozak
Ptički brez gnezda
Režija: Vesna Arhar
 
   
     
     
 
Edmond Rostand
Cyrano de Bergerac

Režija: Miran Herzog
 
   
     
     
 
Aad Edmond Greidanus
Zugo in njegova senca

Režija: Lojze Domajnko
 
   
     
     
 
Samuel Beckett
Srečni dnevi

Režija: Boštjan Vrhovec
 
   
     
 
     
 
Samuel Beckett
Poslednji trak

Režija: Biljana Kovačević
 
   
     
     
 
Marcel Achard
Hočete igrati z mano?

Režija: France Jamnik
 
   
     
     
 
Astrid Lindgren - Dušan Jovanović
Pika Nogavička
Režija: Dušan Jovanović
 
   
     
     
 
Eugene Ionesco
Plešasta pevka

Režija: Dušan Jovanović
 
   
     
 
     
 
Burka o jezičnem dohtarju


Režija: Dušan Jovanović
 
   
     
     
 
Aurand Harris
Androkles in lev

Režija: Mile Korun
 
   
     
     
 
Peter Božič
Igračke z napako

Režija: Zvone Šedlbauer
 
   
     
     
 
Pridi, dedek Mraz

Režija: Jaka Hafner
Režija: Milena Grm
 
   
     
 
     
 
Ben Minoli
Vilinček z lune

Režija: Mile Korun
 
   
     
     
 
Nicholas Stuart Grey
Lepota in zver

Režija: Iztok Tory
 
   
     
     
 
Franček Rudolf
Trnuljčica preveč in trije palčki
Režija: Miran Herzog
 
   
     
     
 
Janez Žmavc
Domača naloga na potepu

Režija: Miran Herzog
 
   
     
 
     
 
Theo Braun in H. Fichna
Indijanci v Mali vasi

Režija: Franc Uršič
 
   
     
     
 
Joseph Pehr
Roža in prstan

Režija: Mario Uršič
 
   
     
     
 
Peter Kohout
V osemdesetih dneh okoli sveta
Režija: Miran Herzog
 
   
     
     
 
Fran Milčinski
Vesela zgodba o žalostni princeski
Režija: Matija Milčinski
 
   
     
 
     
 
Charles Dickens - Dušan Mlakar
Oliver Twist
Režija: Dušan Mlakar
 
   
     
     
 
Carlo Goldoni
Sluga dveh gospodov

Režija: Voja Soldatović
 
   
     
     
 
Tone Pavček
Hura za veselje

Režija: Dušan Mlakar
 
   
     
     
 
Aleksandar Popović
Rdeča kapica

Režija: Dušan Jovanović
 
   
     
 
     
 
Trude Player in Theo Braun
Cipek in Capek

Režija: Dušan Mlakar
 
   
     
     
 
Mihail Gorjunov
Trije debeluhi

Režija: Dušan Mlakar
 
   
     
     
 
V pesmih slava se bo brala od naroda do naroda

Režija: Dušan Mlakar
 
   
     
     
 
Leopold Suhodolčan
Narobe stvari v mestu Petpedi
Režija: Miran Herzog
 
   
     
 
     
 
Bill Honeywood
Hodl de bodl

Režija: France Jamnik
 
   
     
     
 
Mark Twain - Stefan Heym - Hanuš Burger: Velika pustolovščina Toma Sawyerja
Režija: Viktor Molka
 
   
     
     
 
Alexandre Dumas oče - Sławomir Rodzinski
Trije mušketirji
Režija: Miran Herzog
 
   
     
     
 
Recital poezije Franceta Prešerna

Režija: Stane Sever
 
   
     
 
     
 
Thorbjorn Egner
Razbojniki iz Kardemomme
Režija: France Jamnik
 
   
     
     
 
Aleksandar Popović
Pepelka

Režija: Branko Gombač
 
   
     
     
 
James Ambrose Brown
Čarodejni mangovi listi

Režija: Janez Povše
 
   
     
     
 
Dušan Radković
Kapitan John Piplfox

Režija: Žarko Petan
 
   
     
 
     
 
Jean Anouilh
Ples tatov

Režija: Mirko Mahnič
 
   
     
     
 
Arthur Fauquez
Ambrosio ubija čas

Režija: Žarko Petan
 
   
     
     
 
Milan Košak

Birokrat

 
   
     
     
 
Mile Klopčič

Mati

 
   
     
 
     
 
Nicholas Stuart Gray
Cesarjev slavček

Režija: Hinko Leskovšek
 
   
     
     
 
Primosh Petelin, pretkan ku obedin

Režija: France Jamnik
 
   
     
     
 
Smiljan Rozman
Čudežni pisalni strojček

Režija: Rosanda Sajkova
 
   
     
     
 
Miloš Mikeln
Strip strup denarja kup

Režija: Stane Potočnik
 
   
     
 
     
 
Jevgenij Švarc
Goli kralj

Režija: Fran Žižek
 
   
     
     
 
Tit Makij Plavt
Dvojčka

Režija: Marjan Belina
 
   
     
     
 
Conrad Seiler
Klovn in njegov cirkus

Režija: Hinko Košak
 
   
     
     
 
Fragmenti antične poezije in proze: Nil, Evfrat, Tigris
Režija: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
 
     
 
Mirko Mahnič
Starec in živalca

Režija: Viktor Molka
 
   
     
     
 
Mirko Mahnič
Kobilica in konj

Režija: Viktor Molka
 
   
     
     
 
Mirko Mahnič
Veseli kužki

Režija: Viktor Molka
 
   
     
     
 
E. Peroci - B. Battelino Baranović: Dve nedelji
Režija: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
 
     
 
Paul Vandenberghe
Meni je sedemnajst let

Režija: Žarko Petan
 
   
     
     
 
H. C. Andersen - N. S. Grey: Cesarična in pastir
Režija: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Robert Louis Stevenson - Chancerel
Otok zakladov
Režija: Stane Potočnik
 
   
     
     
 
Federico García Lorca
Lepa čevljarka
Režija: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
 
     
 
Erik Vos
Plešoči osliček

Režija: Žarko Petan
 
   
     
     
 
Kristina Brenkova
Modra vrtnica za princesko
Režija: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Jan Otčenašek in Karel Urbanek
Romeo, Julija in tema
Režija: Žarko Petan
 
   
     
     
 
Bojan Adamič
Pomladno srečanje

Režija: Henrik Neubauer
 
   
     
 
     
 
Richard Strauss
Till Eulenspiegel

Režija: Henrik Neubauer
 
   
     
     
 
Oskar Davičo
Pesem

Režija: Janez Šenk
 
   
     
     
 
José-André Lacour
Zrelostni izpit
Režija: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Hep Delft
Hura soncu in dežju
Režija: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
 
     
 
Nicholas Stuart Grey
Lepota in zver
Režija: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Sergej Sergejevič Prokofjev
Peter in volk

Režija: Henrik Neubauer
 
   
     
     
 
C. Dickens - M. Browne
Oliver Twist
Režija: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
H. Christian Andersen - M. Kent. Vodnjak želja
Režija: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
 
     
 
Erich Kästner
Pikica in Tonček
Režija: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Balbina Battelino Baranović
Bilo je nekoč
Režija: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Sylvia Kammerman
Sneguljčica

Režija: Milan Kalan
 
   
     
     
 
Sylvia Kammerman
Rdeča kapica

Režija: Milan Kalan
 
   
     
 
     
 
Sylvia Kammerman
Lev in miš

Režija: Rosanda Sajkova
 
   
     
     
 
Sylvia Kammerman
Semenke

Režija: Rosanda Sajkova
 
   
     
     
 
Ljubiša Dokić
Carja Trojana kozja ušesa
Režija: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Balbina Battelino Baranović
Dolgi, široki in bistrooki
Režija: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
 
     
 
Balbina Battelino Baranović
Ptič Ognjič in lisica Rjavica
Režija: Balbina Battelino Baranović
 
   
     
     
 
Max Kammerlander
Pavlihčeva skrivnost

Režija: Jože Vozny
 
   
     
     
 
Maria Clara Machade
Ukradeni čebulici

Režija: Anton Tomašič
 
   
     
     
 
Žarko Petan
Starši naprodaj

Režija: Rosanda Sajkova
 
   
     
 
     
 
Jevgenij Lvovič Švarc
Snežna kraljica

Režija: France Jamnik
 
   
     
     
 
Žarko Petan
Dva lopova (bivša)

Režija: Mirč Kragelj
 
   
     
     
 
Danilo Gorinšek
Silni bič

Režija: Dušan Mlakar
 
   
     
     
 
Bogdan Gjud in Franc Uršič
Čarovnik iz Oza
Režija: Franc Uršič
 
   
     
Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.
Ne strinjam se